Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Училище за магия и вълшебство
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво мислиш за профила на предишния?

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeВто Дек 25, 2007 1:20 pm

Играта е ясна.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeВто Дек 25, 2007 2:26 pm

Яко е харесва ми Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeВто Дек 25, 2007 2:57 pm

Харесва ми, но можеш и да си сложиш подпис.

/тези картинки Грифиндор,Слидерин, Хафълпаф и Рейвънклоу са много грозни... истина е. Може да се намерят в нета по-хубави или да са самостоятелно направени.

Едит: Сириус, не ме наричай Джин... не съм питие или дух от лампа...


Последната промяна е направена от на Вто Дек 25, 2007 3:05 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeВто Дек 25, 2007 3:02 pm

Твоя профил Джини най ми харесваSmile a пък относно моя нещо подписа не иска да се появява
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeВто Дек 25, 2007 3:34 pm

Отиди на "преференций" и дай тикче/отметка на "Винаги прилагай подписа ми" и си готов...а относно профилчето...липсва му нещо свежичко!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeВто Дек 25, 2007 5:04 pm

Мерси Smile
Върнете се в началото Go down
Emma_Watson
~~Директор~~
~~Директор~~
Emma_Watson


Брой мнения : 228
Age : 33
Registration date : 13.12.2007

Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 12:39 am

Ми определенно е вълнуващ,приключенски......
Върнете се в началото Go down
http://hogwarts.pro-forums.co.uk
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 3:07 am

Ех тази Хърми,тази Хърми? Wink
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 3:10 am

Радва ме...все пак елфите са ми лщбимата раса Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 3:12 am

Smile Сирчо е як ама подписа е с лошо качество??
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 3:13 am

Забелязах...ама ще издиря някой друг и юе го оправя Smile относно елфа ти-воден ли е?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 3:16 am

Не бълвочест е незнам! Laughing Laughing
За минялия ако има нужда от помощ владея фотошоп? Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 3:23 am

Харесва ми,много нежно ^^
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 3:25 am

Много весело!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 6:09 am

Много ме радва!
Върнете се в началото Go down
Emma_Watson
~~Директор~~
~~Директор~~
Emma_Watson


Брой мнения : 228
Age : 33
Registration date : 13.12.2007

Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 8:33 am

Сладко е!
Върнете се в началото Go down
http://hogwarts.pro-forums.co.uk
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 9:23 am

мн е як Wink
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 9:40 am

Супер аватар!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeЧет Дек 27, 2007 11:56 am

ЪъъЪ...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeЧет Дек 27, 2007 4:20 pm

Изглежда малко спичащо,но е готино
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 4:43 am

Сега с подписчето повече ми харесва.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 4:45 am

Мен ме кефи тва целуни ме и след това довиждане Laughing Много е добро Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 5:14 am

як е
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 5:25 am

-Страхотен.Аватара особено мн ми харесва
Върнете се в началото Go down
Emma_Watson
~~Директор~~
~~Директор~~
Emma_Watson


Брой мнения : 228
Age : 33
Registration date : 13.12.2007

Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 10:31 am

Става!
Върнете се в началото Go down
http://hogwarts.pro-forums.co.uk
Sponsored content





Какво мислиш за профила на предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислиш за профила на предишния?   Какво мислиш за профила на предишния? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво мислиш за профила на предишния?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Флууд зона :: Игри-
Идете на: