Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Училище за магия и вълшебство
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как да дразним Лорд Волдемор?

Go down 
АвторСъобщение
Фльор Делакор

Фльор Делакор


Брой мнения : 6
Registration date : 15.01.2009

Как да дразним Лорд Волдемор? Empty
ПисанеЗаглавие: Как да дразним Лорд Волдемор?   Как да дразним Лорд Волдемор? Icon_minitimeПон Яну 19, 2009 9:48 am

Как да дразним Лорд Волдемор?

1. Попитайте го как се става Лорд Волдемор.
2. Кажете му, да се самоубие.
3. Помолете го да ви даде магическата си пръчка.
4. Ако реши да ви убива с "Авада Кедавра" му кажете: "Аз ще тръгвам.. ако ви трябвам ме повикайте."
5. Ако сте един от смъртожадните и хванете Потър, а той ви попита "Хванахте ли го?", му отговорете - "Да, но го забравихме докато пихме кафенце"
6. Питайте го дали иска Аналгин. (Или може би Аспирин?)
7. Ако ви каже че ще слаби за да се биете с него, му кажете "А, ти явно си прекалено слаб, че даже те е страх.".
8. Ако реши да ви прави някаква магия го питайте дали иска да си види електронната поща.
9. Може да го питате дали ще има нещо против, ако и вие се наречете Лорд Волдемор.
10. Да го питате дали може да се клъцне врата на Наджини, както тя направи със Снейп.
11. Ако ви се ядоса за нещо, му кажете: "Прекалено сте нервен, Шефе! Трябва да си намерите приятелка - какво ще кажете за някоя мътнорода." Very Happy
12. Да го питате, дали пък вече си няма приятелка.
13. Не забравяйте да питате: "Dark Lord" или "Black Lord" ви се струва по-добре 'Волди'?
14. Питайте го кога най-сетне ще остарее и умре.
15. След колко време ще се опита да ви убие, и пръчката му ще се задейства обратно?
16. Да питате дали накрая е разбрал, че никога няма да е собственик на Бъзовата пръчка.
17. Да питате: Колко пъти още ще изтървете Потър, докато се разхождатe по Диагон-Али, вместо по Мракон-Али - или пък докато си пие сутришното НесКафе+ на кафенето зад завоя.
18. Дали знае кое копче да натисне на LapTop-a преди да го взриви с "Bombarda"
19. Питайте го какъв подарък иска за Рождения си Ден.
20. Питайте: "Имаш ли часовник или го изтърва докато си летя тук-там."
21. Ако сте един от смъртожадните: "Уъф, уная 'ътнорода само се магипортира, вече ми омръзна да я търся по масите в ресторанта на 6-та. ....... Аааа, то било мравка бе!" Very Happy
22. Кажете му, че не може да се магипортира като хората (кои ли, я) и затова се е научил да лети.
23. Питайте го дали има още идеи как да изтърве Потър, Уизли, и "оная мътнорода".
24. Ако сте Луциос Малфой го попитайте: "Ще си построите ли най-сетне дворец, или още време всеки ден ще ми потрушавате половината къща?
25. Попитайте го: "Хубаво ли е 14 година да сте само дух?"

Възможни опити за Убиване на Потър от Волдемор!

Провалени:

1. "Авада Кедавра" - а, жив е
2. "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра" - хайде де, няма ли умиране тоя?
3. Воледмор: "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра" - вече ми се изтъркаха зъбите, ако може по-бързо умирай..
Потър: Еми добре, ама поне ме уцели?!
4. Волдемор: Ъ, скри се някъде?
Потър: "Круцио" - урааа, уцелих го
Волдемор: "Империо" - ураа, уцелих го
Волдемор/Потър (едновременно): Ааа, как не го уцелих?
5. Дъмбълдор: Не трябваше да идваш тук, Томи Риддълче..
Волдемор: Ти пък откога ще ми заповядваш. И без това дойдох за Потър.
Дъмболдор: Ти не видя ли че си тръгна?
Водемор: Ааъъ, ами.. чао
6. Волдемор: Потър, къде си? Страх те е нали?
Потър: Тук съм бе, слепец?!
Воледмор: Аа, хубо! Авада Кедавра! А, май..АААААААААААА, пръчката обратно стреля, за бога. Чао. Самоубих се... Very Happy

Успешни:

1. Авада Кедавра! - уцелих го, само дето ..
Авада Кедавра! - извика някой.
Уф, тоя Дъмбълдор - на сантиметър да ме гръмне
Авада Кедавра - Хехе, убих и него
2. Потър: Експелиармус! Експелиармус!
Волдемор: Круцио! - ъх, пропуснах
Потър: Вцепени се!
Волдемор: Утре ще се вцепеня! - Авада Кедавра! - най-сетне! Гръмнах го.
3. Волдемор: Авада Кедавра! - Вече от първия път го целя!
Потър: Сега доволен ли си от LapTop-a? Казах ти че върши работа.
Волдемор: Това игра ли е? ААААААААААААААААААААААА, ПОТЪР Е ТУК, ТУК Е! БЪРЗО, ХВАНЕТЕ ГООООО!
Смъртожадните: Изпари се.. избяга
Волдемор: Ще види той! Само да довърша 8-мо ниво на тая игра, че запецнах...
Върнете се в началото Go down
 
Как да дразним Лорд Волдемор?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Флууд зона :: Лично творчество-
Идете на: