Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Училище за магия и вълшебство
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любим момент от любимата ви книга

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост




Любим момент от любимата ви книга Empty
ПисанеЗаглавие: Любим момент от любимата ви книга   Любим момент от любимата ви книга Icon_minitimeЧет Дек 27, 2007 12:40 pm

темичката е ясна кои ви е любимия момент от любимата ми книжка Wink
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Любим момент от любимата ви книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим момент от любимата ви книга   Любим момент от любимата ви книга Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 6:15 pm

Темата е ясна, но трудна... Направо ми иде да кажа: целите книги. Роу пише много добре и е много трудно да се каже кой е любимия момент... *мисли цели 5 минути, че и повече като гледа втренчено висящия диск на стената и наум си повтаря съдържанието на всяка книга.* Ъм... много е трудно да се избере любим момент при положение, че не знам коя ми е любимата книга. Във всяка книга винаги чета с интерес куидич мачовете... ъм. Незнам. Ще напиша по един любим момент от всяка книга.
Хари Потър и Филосовския Камък - самото начало. Просто като отворя първата книга и прочитам:
Цитат :
Госпожа и господин Дърсли, живеещи на улица „Привит Драйв" номер четири, с гордост твърдяха, че - слава Богу! - са напълно нормални...
Просто си спомням за хубавите мигове, когато още бях започвала да чета книгите... толкова е гооооооооооотино. Жалко, че втори път не е същото Crying or Very sad
Хари Потър и Стаята на Тайните - любим момент, когато правят многоликовата отвара.
Хари Потър и Затворникът от азкабан - когато Хари спасява Сириус на езерото.
Хари Потър и Огнения Бокал - 3-тото изпитание
Хари Потър и Ордена на Феникса - Когато Ъмбридж хваща Хари в кабинета си до камината. Доста напрегнат момент
Хари Потър и Нечистокръвния Принц - Във влака, когато Малфой разбира, че има някой в купето.
Хари Потър и Даровете на смъртта -
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
FeaR
~Префект на Грифиндор~
~Префект на Грифиндор~
FeaR


Брой мнения : 36
Registration date : 15.03.2008

Любим момент от любимата ви книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим момент от любимата ви книга   Любим момент от любимата ви книга Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 11:36 am

от книга 7-когато Хари отиде да посрещне смъртта си.И спомените на Снейп.
Върнете се в началото Go down
http://harry.forumche.org/
Хилари

Хилари


Брой мнения : 9
Registration date : 12.10.2008

Любим момент от любимата ви книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим момент от любимата ви книга   Любим момент от любимата ви книга Icon_minitimeСъб Окт 18, 2008 6:41 am

Аз...всъщност...не знам!Всички книги са страхотни!Всяка една от тях е уникална и различна!Направо аз се превъплащавам в книгата и в магическия свят!Просто чувството е невероятно!Винаги щом чета книгите,дори и да е за 10 път,винаги ми е интересно!Винаги ми е интересно и чета с огромен интерес,въпреки,че знам какво се случва!Просто всяка една от книгите е сама по себе си уникална и аз просто не мога да преценя!
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwarts1online.omgforum.net
Sponsored content





Любим момент от любимата ви книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим момент от любимата ви книга   Любим момент от любимата ви книга Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любим момент от любимата ви книга
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Флууд зона :: Фен зона :: Книгите-
Идете на: